Vatan Hainleri!

Türk’ün Ekmeğini Yiyip de Türk’e kılıç Sallama!!

Edip Akbayram PKK Konserine Katıldığını Kabul Etti

Posted by vatanhainleri Mayıs 21, 2007

Bir süredir hakkında PKK konserlerine katılıyor iddiaları yapılan Edip Akbayram, konserlere katıldığını kabul etti.

Atürkçü Düşünce Derneği’nin öncülüğünde düzenlenen mitinglerin vazgeçilmez sanatçısı Edip Akbayram

am, bölücü terör örgütü PKK’lıların gövde gösterisine dönüşen Londra konserine katıldığını kabul etti. Akbayram, önceki gün Fox TV’deki bir programa katılarak kendini savundu.

Fox TV’de yayınlanan ve eski MHP İstanbul Milletvekili Mehmet Gül’ün de katıldığı programa telefonla bağlanan Akbayram’ın sinirli olduğu görüldü. Gül’ün

“Sizin gittiğiniz Londra’daki gece PKK ve yan kuruluşlarının etkinliğidir.”

şeklindeki sözlerine Akbayram,
“Ben şarkı söylüyorum.”diye cevap verdi.

Bunun üzerine Gül,
“Ancak PKK Türkiye’yi mezbahaya çevirdi, hiç protesto ettiniz mi? Orada PKK posterleri asılıyor, ‘Biji Apo’ diye bağırıyorlar.” diye tepki gösterdi.

Akbayram ise bu eleştiriye de “Bunlar benim inisiyatifim dışında gelişti.” deyince, Gül’den “O zaman katılmayın.” yanıtını aldı.

Programda Akbayram kendine çamur atıldığını iddia edince de Gül şunları söyledi: “Siz gidip PKK denen çirkefin içine giriyorsunuz. Ben mi çamur atıyorum. Teröristlere destek vermeyeceksiniz. Kürt ayrıdır terörist ayrıdır. Onlara destek veremezsiniz. Siz Türk sanatçısısınız. O zaman oraya katılmayın.”

Ülkede doğru düzgün adam kalmamış…

Buyrun bu da Son elime geçen görüntüler:

Reklamlar

39 Yanıt to “Edip Akbayram PKK Konserine Katıldığını Kabul Etti”

 1. hasan said

  pkk konserlerine katılan da pkk dır eger bir türk pkk konserlerine katılırsa ben onun tütklüğünden şüphe ederim edip … sizin yüzünüzden bu ülke bu halde

 2. KURTÇU said

  SEN EDİP AKBAYRAM ŞANLI ATALARIMIZ VE KAHRAMAN ŞEHİDLERİMİZİN ÖNÜNDE DİZ ÇÖKÜP HESAP VERECEKSİN ŞANLI TÜRK TARİHİ SENİN GİBİ BİR HAİNİ ES GEÇMEYECEKTİR TANRI TÜRKÜ KORUSUN

 3. Allah Türk’ü Korusun Ve Yüceltsin.
  Vatanıma ve Vatan Kahramanlarıma Hele Hele Bayrağıma Ve Mustafa Kemal ATATÜRK ve Silah Arkadaşlarına Laf edenin boğazını kendi diliyle tıkarız. Ey Şereften yoksun pkk konserine gidenler sizlerde pkk lı değilmisiniz defolun bizim ülkemizden Ekmek Yediğiniz Çanağa Pisliyorsunuz Allah Tanımazlar Vatan Tanımazlar sizler metelik dahi etmezsiniz.

 4. Bu ve Bunlar gibi daha ne şerefsizler var bunların yediği canağı önlerinden almak lazım.

 5. Blazen said

  Edip Akbayram denen yaratik bu halk elbet senden hesap soracaktir.

 6. hakan fidan said

  sadece gülüyorum. siz bu adamın ne olduğunu bilmiyormuydunuz sanki. şehir şehir dolaşıp bayraklar sallarken aklınız neredeydi. o coşkuyla bu adamı dinlerken kendinizden geçmişdiniz herhalde.
  neyse ben bir şey sormak istiyorum 3 gün geçti bombalama olayının üstünden, dünde 6 şehit verdik bu topraklara ama ne hikmetse hiçbir düşünce derneginden tepki yok. neden hala milleti meydanlara döküp” hepimiz türküz” diye bağırmıyoruz?
  neden hala camlarımıza bayraklarımızı asmıyoruz.
  yürüyelim arkadaşlar tepkimizi haykıralım bu teröristlere. sessiz kaldıkça başımıza çıkıyorlar. bakın daha şehitlerimizin kanı kurumadan flas tv denen kanalda dün ferhat tunç adisi kürtçe şarkı söyledi. bu adamı anlatmaya gerekyok herhalde çoğunuz tanırsınız.

 7. özcan öztürk said

  Buna benzer vatan hainlerine bir iki soru soracaksın.Bir sen türksen Türkiye’de Türk gibi yaşayacaksın yok Türk kimliğini beğenmiyorsan nüfus cüzdanını teslim edip beğendiğin ülkeye git orada yaşa.Ancak bunlar ne Türklüğü terk eder nede başka ülkeye gider.Bizi AB diye diye AKP bu hale getirmedimi?Bu hainler şıkışınca yok gözüm kapalı türkü söyledim yok benim dışımda gelişti yalanları uyduruyorlar.Sen katıldığın toplantıyı kimin yaptığını bilmeyecek kadar salakmısın ey be adam.NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

 8. ibrahim said

  Cumhuriyete hainlere destek veren,bu ülkenin ekmeğini yiyen,hergün verdiğimiz şehitler sayesinde rahat yaşayan,bu ülke için hiç birşey yapmamış(askerlik dahil)katilköpeklere destek veren kansızlarla mı sahip çıkacağız.onu oraya çıkaranları,kasetlerini dinleyenleri ve ona para kazandıranları nefretle kınıyorum.ondan başka adammı yoktu bu ülkede.

 9. nail amudi said

  PKK’DA LİDERLİK/RANT KAVGASINDA SON DURAK: ULUS!..
  ANKARA’DAKİ İNSANLIK DIŞI PATLAMANIN FAİLİ
  PKK’NIN PARAVAN ÖRGÜTÜ: “TTK”

  PKK’da Murat Karayılan ve Fehman Hüseyin arasında yaşanan liderlik ve rant kavgasında son durak; Ankara’nın Ulus semtindeki Anafartalar Çarşısı önündeki otobüs durakları. Sonuç; birbirinden hüzünlü, trajik hayat hikayeleri bulunan masum insanların ölümü ve yaralanması…

  Mevsimsel ve taktik gereği 1 Eylül 2006 tarihinden itibaren “ateşkes” kararı alan ve bu kararın milletvekili genel seçimleri sonrasına kadar uzatılması yönünde görüş açıklayan Murat Karayılan’a, Şemdin Sakık tarzı bir yaklaşımla önemli bir darbe daha mı?..

  PKK’nın Kuzey Irak’taki son Genel Kurul toplantısı sonrasında harekete geçen ve örgütün silahlı kanadının yöneticilerine yönelik tasfiye hazırlığında olan Murat Karayılan’a karşı bir komplo daha mı?..

  Ankara’nın Ulus semtinde gerçekleştirilen insanlık dışı eylemin, PKK’nın silahlı kanadının (HPG) başında yer alan Bahoz Erdal kod adlı Suriyeli Fehman Hüseyin tarafından oluşturulan TAK (Kürdistan Özgürlük Şahinleri) benzeri bir paravan örgüt olan “TTK” (Timen Tolhildana Kürdistan-Kürdistan İntikam Timleri) tarafından gerçekleştirildiği ortaya çıktı.

  Abdullah Öcalan’ın sağlık ve cezaevi koşullarını bahane ederek tehditler savuran ve şehirlerdeki kanlı eylemlerini TAK (Kürdistan Özgürlük Şahinleri) isimli silahlı uzantısı aracılığıyla gerçekleştiren PKK’nın, TAK ile organik bağının açığa çıkması nedeniyle, Ulus’taki insanlık dışı eylemi TTK aracılığıyla gerçekleştirdiği belirlendi.

  Kör terörün kurbanları arasında yabancı uyruklu şahısların da yer alması nedeniyle, “terörist” kimliğini gizlemeye çalışan ve uluslararası toplumun tepkisinden çekinen PKK, kanlı eylemi üstlenmemişti.

  Almanya’daki dostlarımdan dün akşam bilgisayarıma düşen bir basın açıklaması, PKK yalanını tüm çıplaklığıyla ortaya koydu.

  Kendilerini “Kürdistan İntikam Timleri” (TTK) olarak isimlendiren PKK’nın TAK benzeri paravan örgütü tarafından, eylemin hemen ardından 24 Mayıs 2007 tarihinde yayınlanan “Basına ve Kamuoyuna” başlıklı basın açıklamasında, Ankara’nın Ulus semtinde gerçekleştirilen insanlık dışı eylemin TTK militanı Güven Akkuş tarafından gerçekleştirildiği ve eylemin TTK tarafından üstlenildiği açıkça ortaya konularak, şöyle deniliyor;

  “22 Mart 2007 tarihinde kurulan örgütümüz (TTK), bu eylemi Güven Akkuş isimli militanımız aracılığıyla, Abdullah Öcalan’ın cezaevi ve sağlık koşullarının düzeltilmemesi nedeniyle gerçekleştirmiştir. Bu eylem ilk eylemimizdir. Eylemlerimizin arkası kesilmeyecektir.”

  (Bildirinin orijinali elimde mevcuttur. Ancak eylemde ölen masum insanların ruhlarına saygımdan ve PKK’nın kanlı propagandasına alet olmamak için sadece eylemin üstlenildiği cümleleri sizlerle paylaşıyorum.)

  Nitekim, Irak’taki yerel kaynaklara göre, Ulus’taki kanlı eylemin hemen sonrasında Bahoz Erdal kod adlı Fehman Hüseyin imzasıyla örgüt kadrolarına yönelik yayınlanan bildiride; “Eylemi TTK üstlenmiştir. TTK’nın ilk eylemidir. Eylemin amacı, Kürt Önderinin zehirlenmesidir” denilirken, örgüt kadrolarının kendi aralarında yaptıkları görüşmelerde birbirlerini tebrik ettikleri ve sevinç çığlıkları attıkları kaydedildi.

  Ancak TAK tarafından gerçekleştirilen her eylem sonrasında olduğu gibi, bu defa da PKK yöneticilerinin; “TAK-TTK ile PKK’nın ilgisi yoktur. TAK’ı, TTK’yı biz de eleştiriyoruz” diyerek, masum rolünü oynamaya devam edecekleri anlaşılmıştır.

  “PKK-TAK” örneğinde olduğu gibi, “PKK ile TTK’nın aynı olduğu” gerçeği somut bir şekilde üç ay öncesinde, 21 Mart 2007 tarihinde kamuoyuna yansımıştı. Bahoz Erdal kod Fehman Hüseyin tarafından TAK ve “Apo’nun Fedaileri” ile birlikte Mart 2007’de kurulan TTK’nın imzasıyla yayınlanan “Basına ve Kamuoyuna” başlıklı basın açıklamasında şöyle deniliyordu: “…Önderimizin zehirlenmesine karşı sessiz kalınmayacaktır. Kürdistan İntikam Timleri (TTK) olarak bizler, önümüze koyduğumuz intikam hedefiyle katliamcılara yaşama şansı bırakmayacağız. Bunun için kurulmuş bir intikam gücüyüz.” (Bu bildirinin de metni elimde mevcuttur.)

  Bildiride dikkatimi çeken cümle: “TTK, katliamcılara yaşama şansı bırakmayacak…” Damatlık almak için Anafartalar Çarşısı’nda alışveriş yapan genç, 7 çocuğuna ekmek parası götürmek için sokaklarda dolaşan gariban seyyar köfteci, ailesinin geçimini sağlayan tezgahtar mı “katliamcı” oluyor?…

  Kürt gençlerinin kanları üzerine siyaset yapanlar, çocuklarının yaşayıp yaşamadığını soran anneleri babaları dövdürenler, hem tecavüz edip hem de hamile kaldı diye öldürenler, ne kadar kazandığını sormadan ne kadar vereceğini söyleyenler, “nasılsa hastalığın ölümcül” diye kandırıp, canlı bomba olarak masum insanları öldürmek için gönderenler, gerçeklere isyan edenleri “kayadan düştü”, “kaza kurşunu”, “selde boğuldu”, “yıldırım çarptı”, “psikolojik bunalımdaydı” diye katledenler, daha sonra bunları “kahraman”(!) ilan edip anıt mezar yaptıranlar, çocukların servisine bomba koyanlar, belediye otobüslerini yakanlar, yolcu minibüslerini, trenlerini bombalayanlar, dağdaki çobanları kaçırıp öldürenler, okulları yakanlar, din adamlarını, öğretmenleri kurşunlayanlar…

  Bomba patlatarak terör yapmak, öyle fazla eğitim gerektirmiyor, malzeme tedariki de çok zor değil! Londra olayında gördük, jöleden bile patlayıcı yapılabiliyormuş! PKK bir yandan dağlarda gerilla usulleriyle eğitilmiş terör unsurlarına eylem yaptırırken, öbür taraftan TAK-TTK diye organize ettiği, ancak uluslararası kamuoyunun tepkisinden çekindiği için sahiplenmediği, hatta reddettiği eylemlerle şehirlerde patlattığı bombalarla, insan öldürüyor, turizmi baltalayarak insanların ekmeğiyle oynuyor.

  Peki nereye varır bu? Türkiye yılgınlığa kapılıp onların istediği gibi terör örgütünü “muhatap” alarak masaya mı oturur? Beklentileri bu ama, asla! Bunu hiçbir devlet düşünemeyeceği gibi, hiçbir demokratik ülkede hükümetten de böyle bir şey beklenemez.

  Demokratik açılımlar, ancak terör tehdidi ortadan kalktığında söz konusu olabilir. Türkiye’deki reformlar da terör durduğu zaman yapıldı zaten. Terör ve gerilim tırmanmaya devam ederse, kabaran duygular bir arada yaşamayı zorlaştırır.

  PKK yayınları kan kokuyor! “Türkiye’yi cehenneme çevirmek”ten bahsedecek kadar gözleri dönmüş! Bu çılgınlık yayılırsa, bu terör eylemleri daha da tırmandırılırsa “bir arada yaşamak” gerçekten dinamitlenmiş olur!

  Bu kadar iç içe geçmiş insanların ayrılmasının nasıl bir felaket olacağını anlamak için Ben Kingsley’in muhteşem “Gandhi” filmini bir izleyin: Başta Gandhi gibi bir “Mahatma”, yani “Büyük Ruh” olduğu halde, Müslümanlarla Hinduların ayrılıp iki devlet kurmaları sırasında patlak veren iç savaşın faturası 4 milyon ölü ve yıllarca altından kalkılamayan büyük bir harabiyettir! Türkiye’de “bir arada yaşama” ruhunu terör tahrip ederse, bu herkese felaketler getirir! Bundan en çok da PKK-TTK-TAK ve sempatizanları çekinmelidir!

  Türkiye’de yaşayan sağduyu sahibi herkes şunu unutmamalı: Binlerce yıldır birlikte yaşama iradesini göstermeyi başaranlar, bu defa da başaracaktır…

  Nail Amudi
  nailamudi@yahoo.com

 10. MAKBULE DEMİR said

  görüşleri okudum. edip akbayram duruşu ile sanatı ile bir ekoldür. dol görüşlü ve düşüncesinden asla taviz vermeyen bir insandır. atatürkçü düşünce derneğine katılmasını ve cumhuriyet mitinglerin, desteklemesini basın olarak göklere çıkarmanız gerekirken yayınla köstek olunuyor. buda akp ye yarıyor. tutup pkk konserine çıkmış şöyle olmuş, böyle olmuş tartışmasına girmek yersizdir. yine ayna grubu ahmet kaya ya çatal fırlatarak pkklı yapması sonra o güzel sesi fransada ölüme terk edilmesi tarihi bir suçtur. lütfen sanatçıları harcamayın. yıllarca pkkye destek verdiği halk arasında söylenen ibrahim tatlısese neden kimse seslenmiyor. kürtçe şarkılarda söylüyor. ama mafya olduğu söylendiği içinmi. böyle haberlerin bu güzel sitelerde yer almasını kınıyorum. esas bizim sorunumuz ppk, amerika, yandaşı destekleyi,çisi ve ülkeyi uçuruma götüren hükümettir. birliğimizi böyle küçük şeylerle bozmaylım. saygı ile kalın

 11. meltem said

  edip akbayram.. o konsere pkk konseri diye gelmedi.. konseri organize edenler bahar ve genclik senligi adi altinda duzenlediler.. ve kendim de o konsere pkk bayraklarinin dalgalanacagini bilmeden gittim… ayrica bir sanatci sahneye ciktiktan sonra.. o kadar insanin onunde ben soyleyemem deyip linc edilmek istemez.. ama anlamazsiniz siz

 12. meltemlon said

  yanlis haber… makbule demir sonuna kadar katiliyorum.. edip akbayram konserinde bende bulundum.. ve hicbirsey mehmet gul anlattigi gibi degill..

 13. ADALET said

  SEN ŞEREFLİ Bİ TÜRK VATANDAŞI OLSAN ORDA O PACAVRALARI GÖRDÜĞÜNDE ORAYI TERK EDERDİN ŞİMDİ BURAYA CIKIP LAGALUGA YAPIYORSUN SİZİ CE SİZİN GİBİLEREİ SANATCI YAPAN ZİHNİYETİ KINIYORUM NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

 14. paydas said

  hakan fidana birşey sormak istiyorum..hiçbir düsünce örgütünün sehitlerimizin yasini tutmadigini ve kinamadigini söylüyor..bu dayanaksizdir..ölesine söylenmis birseydir..AB BM GİBİ ÖRGÜTLER NE KÖRFEZ SAVASINDA NEDE AFGANİSTANDA YAPILANLARA BİR SES ÇIKARMADI.AMA BU GÜN AB YE GİRMEK İÇİN İKTİDAR ÇIRPINIYOR..BURDA SİZİ BAGLİYAN KONUYA GELİNCE.SANİRİM ÜLKÜCÜSÜNÜZ DEGİLSENİZ ÜSTÜNÜZE ALİNMAYİN.BU GÜN İNSANLARI KATLEDEN , TALİBANI VURUYORUZ DİYEREK AFGAN HALKİ ÖLDÜREN NATO YA ALPARSLAN TÜRKEŞ VE ADNAN MENDERES SAYESİNDE GİRDİK..HATİRLARSANİZ TÜRKİYE 60 LARDA İRAN , RUSYA VE ÇİNLE BİRLİK OLMAMAK İÇİN KAPİTALİZMİN KOLLUK KUVVETLERİNİN EMRİNE GİRDİ… VE BU GÜN O ADAMLAR AFGANLARİ IRAKLILARI KATLEDİYOR , AFRİKADAKİ İNSANLARI SÖMÜRÜYOR..EN ÇOK CANIMIZI YAKAN TARAFIDA SİZİN SU AN KIZDIGINIZ PKK YI BESLİYOR..SİZDE BİLMEM KİM SURDA KÜRTÇE SARKI SÖYLEDİ DİYORSUNUZ..O SARKIYI SÖYLEYEN ADAMIN KİSİLİGİ KÖTÜ OLABİLİR AMA KÜRTÇE SARKI SÖYLÜYOR DEMEN BÖLÜCÜLÜKTÜR..
  AMAN DİKKAT NİHAL ATSİZLAR ÇOGALMASİN

 15. ahmet gülertaş said

  öyle bir bulandıki sular. öyle bir puslu havadayızki, kurt kim kuzu kim karışıyor.

 16. cemal türk said

  Moda da oturacaksın milletin saf duygularını sömüreceksin. Sanatçıymış milleti bölmüyor herkesin konserine katılıyormuş. Allah belanı versin Edip.

 17. emirhan said

  savaş zamanı yakındır savaş zamanı ülke her zaman ülkücülerin
  barış zamanı ise onların dır o onlarda bunlardır bu şerefsizlerdir

 18. leyla said

  edip ve edip gıbı ahmet kaya gıbı nıce köpekler var daha aramızda hepınızın canı cehenneme

 19. tayyar said

  kıvırma edip seni iyi takip eden ne mal oldugunu anlar

 20. :( said

  > YAKISTIMI SIMDI SANA ??? NE YAPTI SEN BOYLE AKBAYRAMMMMM :@ :@ :@ !!!!!!!!!!!!!!

 21. […] Edip Akbayram PKK Konserine Katıldığını Kabul Etti […]

 22. necmettin said

  sizler boşverin bunlarla uğraşmayı şu an ulkeyi satıyorlar ne toprağımız kaldı ne bankamız ne telekom ne avea< ne turkcell ne vodafon ne petkim ne haysiyetimiz ne onurumuz kalmadı ve daha önemlisi şu anda etibank bunyesi adı altında bor madenını satacaklar ve ABD alacak ve değerı 9 tiriliyon dolardır ama sadece 40 mılyon dolara alacak ve şu anda bor madeniyle calışan araba üretildi ve 600 tane proje var lütfen bunlarla ilgilenelim

 23. Ayfer Demircan said

  Ya hic fark etdiniz mi, bizim paramizla bizi vuruyorlar en haini de bu!! Ibrahim Tatlises de pkk ya yardimda bulunuyormus, hadi onunki ispatlanmadi ama bu edip akbayramin yaptigi ne? Türk milletinde sayesinde para kazaniyor, halk onu sevdi de onun girtlagindan ekmek gecti….

  Ya Terroristler zaaten yardim almasalardilar ünlülerdeb bukadar güclü olamazdilar! Gitmeyin edip akbayramin konserine,giden de bilsinki verdigi parayla bizi vuracaklar….

  Terroriste karsiyim demekle olmuyor,,Pkk yardim ediyormu bir sanatci onu ne dinleyin ne konserine gidin!!!

  Bu Vatan da huzur istiyorsaniz, bastan birakin Ibrahim Tatlises, Edip AKbayraami dinlemeye…

 24. izmir said

  allah insanım diyeni korusun bu faşistliğiniz sizi yok edecek ben eskiden pkk hiç sevmiyordum ama şimdi sizin gibi faşistler yüzünden pkk için canımı veririm siz bu olaylrı hiç pkk penceresinde baktınızmı siz kendiniz inaniyormusunuz pkk biter roja mey nizik.e

 25. zülfikar said

  arkadaslar bi sanatçı pkklıların olduğu konserede her konsere gider çünkü onun görevi onu seven insanlara şarkı söylemektir bu kadar geri kafa ve peşin hükümlü olmayın hmn pkk lı demeyin kimseye …üstelik edip akbayrm gibi bir ses bu ülkeye az gelir sanatçılarımız git gide yok oluo (gerçek sanatçılar) onları koruylım
  izmir arkadasımıza katılıyorum ayrıca faşistlik emin olun ykında bizler ipiniizi çekeceğiz tüm faşistlerin.

 26. betül said

  izmirmisin nesin!sen harbi vatan hainisin.faşist dediğin insanlar bebek katilmi.sadece dinini yaşıyorlar.pkk hayranı olmuş hadi ordan zaten öylesindir sen.kimi kandırıyon.defol dağa çık ozaman.boşuna dememişler gavu izmir diye.ama senin gibiler karaladı izmirin adını,bari iyi izmirlilerin adını lekeleme.her düşünce kabul edilir ama katilleri savunan bir düşünce asla.sen adını en iyisi it sürüsünün uşağı diye değiştir.çünkü it ürür kervan yürür…

 27. isimsiz said

  arkadaşlar bazıları diyor bilmeden katılmış yok efendim sahneden inenememiş. bu akbayramın ilk pkk konseri değil yapmayın gözünüzü seveym bu kaçıncı siz uyuyun

 28. Dodurgalı said

  Ya ne kadar abarttınız olayları adamı bide asın tam olsun. PKK terör örgütüdür tamam bir çok şehit verdik tamam. Vakti gelsin bende gider şehit olurum. Ama olay böle kişileri karalayarak asarak keserek bitmez. Siz şehitlerin asıl sebebi insanları cezalandırmak yerine olaylarla bağlantısı bile olmayan hümanist(insancıl) kişilere yüklenmeyi bırakın. Alperenler diye bi cemiyet var zamanında reisliğini yaptim. İş ciddiye binince 10 tane adam gibi adam zor bulunur. Oturdugu yerde asıp kesmek kolay. Olayları yazanı, şarkısını söyleyeni, PKK militanını değil içimize bu ateşi düşerinin üzerine gitmek lazım DEVLET büyüklerinin bunu hala destekleyenlerin… Şarkı söyledi diye Edip amcamı değil apoyu besliyo diye Devlet bahçeliyi tayyibi eceviti asmak lazım!!! apoyu oraya konulmadan öncede hapisti ama bu kadar ii bakılmıyodu.. Yakalamayla iş bitmiyo!

 29. amed 21 said

  kim terorist siz ne bicim insan sini varsa bilginiz gelin tartisalim ben sizin gibi ülküücü bir ögretmeni pkk swmpatizani yapmisim gelin konusalim anlasalim kim mi terorist bu ülkeden cekip gidermi ben varim diyenler bekliyorum

 30. abbas amedli berxwedan said

  hevallno bırak bu zibidiyetsizleri alayı nankör onlar defolup gitsinler önce geldikleri nokta olan orta asyaya biz bu topraklarda 5 bin yıldır varız mezopotamya bizimdir dağdan gelen bağdakini kovan türk piçleri size sesleniyorum köpekler bakın nasıl sikiyoruz hergün askerlerinizi hani silahlarınız hani uçöaklarınız yok nerymiş zapı uçaklar bombabalamış larmışta bilmem ne cart curt hani yıkılmadık ayaktayız alayı kolpa sizin devletiniz bile bize yardım ediyor siz ağzınız açıkta pembe dizilerini seyredin pek yakında BÜYÜK KÜRDİSTAN kurulcak tır.

 31. Türk said

  Pkk nin amina koyyim ulan 5000 senedir napmissiniz bu topraklarda, gelen sikmis giden sikmis, bi TÜRKLER size yol göstermis vatanina sokmus! Sizin gibi serefsizleri siktiredeceksin, hainler sizi…siz bu bu bugday kadar olmayan beyninizle ancak AB ve ABD nin köpekleri ve sikilmeye muhtacsiniz! Bi söz vardir, Türkün damarina basmicaksin diye…iste onu yapmayin…NE MUTLU TÜRKÜM diyene…

 32. türk_siken said

  ulan orosponun evladı sen ne kadar geri zekalısın senın ben kısacası beynini sikeyim orrosponun evladı türkleri görüyoruz git keraneye alayı türk nerde bi pezevenk varsa biz laikiz diyor demokrası var diyor ve şimdide sen de yavşaksın gelmiş o puşt amına soktugum chp liler gibi ne mutlu türküm diyosun sen tam kafir oglu kafirsin senın dinini sikeyim orsopu allahsız biz 5 bin senedir mezopotamyadayız git ananın amına sor cevap verir bak nasıl konuşuyo amcık senle amla konuşup söyler sana okulda okutulan yüzde doksanı yalan kitalar senın beynini sikmesin alayı kemalin zırvaları bütün kemalistler cehhenemi boylicak inşallurahman.
  2.cisi sen zaten ne mal oldugun belli NE MUTLU MÜSLÜMANIM DİYENE
  VE EKSTRADAN KÜRDÜM DİYENE HERGÜN SİKİYORUZ DAGDA SİZİ OOHH

 33. türk_siken said

  GÜCÜNÜZ YETİYOSA KANDİL ORADA
  GÜCÜNÜZ YETİYOSA GERİLLA HER YERDE
  BİJİ SEROK APO HER BİJİ GERİLLA SPASS.
  HADİ GİDİN GÖTÜNÜZ BOKU YİYOSA KANDİLE CUDİYE ERKEYİM DİYE GEÇİNMEYİN
  GELİN DİYARBEKİRE SİZE ANANIZIN AMCIGINI YALATIRLAR KURANIMA
  ÖYLE KLAVYE ADAMLİYİYLE İŞ OLMİYO
  İCRAAAAAT GÜSTERİN GÜLÜM.
  HADİ BİTİRİN BAKALIM 30 SENEDİR ANANIZIN AMCIGINDA KAN GETİRDİK
  DÜNYANIN SYILI ORDUSUSUNUZ HADİ KEMALİNİZ GELSİN KURTARSIN SİZİ O MASON KAMAL.
  ARTIK SİZE KURTULUŞ YOK KÜRDİSTAN MEZAR OLACAK SİZE
  YA BAŞKAN APOYLA ADAM GİBİ YAŞAM
  YADA YAŞAMAK ALAYINIZA HARAM!

 34. türkü götten sikenler grubu said

  yaa işte böyle lafla olmuyo koçum nasılda kelimelerimle alayınızı siktim bıraktım folloş ettim burda ama sizin bi suçunuz yokki okullarda suç kamalde suç ataputçular sizi gerçekleri görmemek için kaçmak acizlerin işidir öyle sloganla küfürle olmaz bu işler icraaaattt güstereceksin gülamın.gerçekleri bilmisiniz sonra dut dut götünüzdfen konişisiniz sonrada bee olmiş şele olmiş amcık beyinliler sizi siz durun durun daha bekleyin bunlar heç bişey deeyildir.
  30 senede 3000 sene bile geçse gene bitiremiceksiniz güçsüz tc. sizi

 35. bayram said

  yazilanlari hayretle okuyorum kendisine sosyal demokrat solcu diyen bir insanin kendi halkinin haklari icin mucadele veren ve evet gerektiginde sesini duyurmak icin terorede basvurmus olan bir orgutun gecesine katilmis olmasi elbette gul gibi kafatasci fasist bir zihniyete sahip olanlar tarafindan dogru gorulmeyebilir ama alevi oldugunu soyleyen ilerici oldugunu soyleyenlerin yazdiklari ile savunduklari catismiyormu,aslinda isin cozumude orda ben bir kurdum ama bir ozan arif konserinede gittim bu ne benim kurtlugumden utanc duymami nede baskasinin bundan dolayi elestirmesini gerektirmez ,edip akbayramin cikipta mana bulmak yerine evet gittim sonucta yillardir bu halka solcu kimligimle seslendim ve bu benim icin olmasi gereken bir durumdu diyebilme cesaretini gostermesini beklerdim,ama belkide daha sartlar tam elvermedigi icin o sekilde davrandi anlasilir ,ama en adi kufurleri karsilikli boyle bir platforma tasiyanlarda ne cozum uretir nede digerinden ettigi kufurlerin agirligindan dolayi mukafat alir bu vatan hepimizin,kurduyle turkuyle daha demokratik daha guzel ve yasanilabilir bir turkiye icin

 36. Osmanli said

  Hay amini ejdadini siktigimin oruspu cocuklarinin oruspulari. Ananiz amini dagda siktirirken siz burda yazi mi yazar oldunuz ulen. Kurdun ne zaman vatani olmusta bu saatten sonra vatana sahip cikmak istersiniz. Kocum vatan elde etmek istersen, kan dokeceksin. Bir tane degil bin tane degil milyon kan dokeceksin ki sana vatan helali hos olsun. Oyle sagda solda bomba patlatmakla, bir kac asker oldurmekle vatan olmaz. Isterim ki bir gun de sizin vataniz olsunda sizin ananizi baciniz yahudiler iyi bir siktikten sonra, helirsiniz ozaman Turklerin yanina, gardaslar bizi koruyun muruyun diye. O zamanda iste size son yarragi sokan Turkler olacak.

 37. Ozgur Dusunce said

  YOK NEYMIS EFENDIM BILMIYORMUSTA BILMEDEN GITMISTE
  YA BIRAKIN BU AYAKLARI
  SIZ LONDRA GIBI BIR YERDE 1000 TANE ORGANIZATOR OLDUGUNUMU DUSUNUYORSUNUZ?
  BUNLAR INCE ISLERDIR HER ONUNE GELEN YAPAMAZ ORGANIZATORLUK
  VE SANATCI INSALAR BUTUN ORGANIZATORLERI TANIRLAR CUNKI EKMEK KAPLARIDIR
  YANI DEMEK ISTEDIGIM EDIP AKBAYRAMIN ORADA YANLISLIKLA BULUNMUS OLMASI TAMAMEN SACMALIK
  BEN BU OLAYI BUGUN ARASTIRDIM ASLINDA COK SAYGI DUYDUGUM BIR KISILIKTI AMA SU SAATTEN SONRA BY BY!

 38. delidana said

  Bu sayfayi yapan ve emegi gecen bütün fasistlerin amk….SAHSIYETSIIZ HALK VE VATAN DÜSMANLARI!

 39. soner said

  Siz duymak istediğinizi görmek istediğinizi görüyorsunuz Edip Akbayram PKK ya destek vermemiştir barış mesajları vermiştir kardeşlik barış vb gibi ne çarklar dönüyor ,Edip akbayaram halkın sanatçısıdır bir türk sanatçısıdır

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

 
%d blogcu bunu beğendi: